Considerations To Know About قفسه بندی

اندازه گیری ( کروکی برداری): بررسی و اندازه گیری مساحت مورد نظر برای قفسه بندی فلزی توسط مهندسین و مسئولین شرکت های فضا سازی، اولین مرحله قفسه بندی صنعتی می باشد.

در زیر انواع بازو و مشخصات فنی بازوها توضیح داده می‌شوند:

به عنوان مثال، برای خرید ارزان قیمت انواع قفسه بندی ثابت و متحرک انبار لازم است به چند نکته توجه شود که عبارتند از:

قابل استفاده در کتابخانه ها،دفاتر،بایگانی ها و فروشگاه ها

در دنیای امروز شما دیگر نمی توانید انبار یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به سیستم های قفسه بندی از جمله سیستم قفسه بندی فروشگاه و قفسه بندی انبار نباشد. در طی این سال ها و با گذر زمان اغلب فناوری های مورد استفاده دگرگون شده و پیشرفت قابل توجی داشته اند؛ در این بین استفاده از سیستم های قفسه بندی در فروشگاه و انبارها نیز پیشرفت چشمگیری پیدا کرده و در هر بخش با توجه به نیاز مشتری تولید و به کار گرفته می شوند.

•  باکس پالت:طراحی باکس پالتها به صورت تاشو نیز می باشد که در زمان عدم                    استفاده ،فضای کمتری را برای دپو کردن آنها در نظر گرفته میشود.

علاوه بر کدگذاری قفسه ها، در سیستم های انبارداری به دلیل دسترسی بهتر و ایجاد نظم در محیط از خط کشی کف انبار و کدگذاری آنها نیز استفاده میشود. خط کشی با نوار، رنگ و نورپردازی از جمله روش ها رایج در این زمینه به شمار می روند.

قفسه بندی فروشگاهی به دلیل دارا بودن رنگ و شکل زیبا، مناسب برای استفاده در فروشگاه ها، سوپر مارکت read more ها و مراکز خرده فروشی است.

ضمن اینکه پالت پروفیلی نگهدارنده پالت روی طبقه راک است، باعث افزایش مقاومت طبقات و ایستایی بهتر سازه پالت راک می گردد.

۱ انواع قفسه‌بندی انبار ۱.۱ قفسه‌بندی ثابت ۱.۱.۱ قفسه‌بندی پالت راک

قفسه راک صنعتی قفسه فروشگاهی قفسه انباری(بدون پیچ و مهره) قفسه گالوانیزه(قفسه بندی سردخانه) قفسه انباری پیچ و مهره ای قفسه ُآجیل و خشکبار(قفسه حبوباتی)

کمد ریلی,قفسه بندی انبار,بایگانی ریلی, قفسه بندی انبار,قفسه ریلی, اوژن, ,قفسه بندی انبار,قفسه ریلی مکانیکی,بایگانی ریلی, ,قفسه بندی انبار,کمد ریلی 

یکی از مسائل مهمی که در انبارها برای جابجایی مواد و کالا باید در نظر گرفته شود، انتخاب مناسب ظروف نگهداری مواد و کالا است. ظروف نگهداری مواد و کالا معمولا برای محافظت از کالاها در برابر آسیب های ناشی از جابجایی و حمل بکار می رود.

بسته به نوع کفی ستون از همان مدل صفحه تراز استفاده می‌گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *